środa, 25 lipca 2012

Space dust

I have a lil weakness for a broadly defined cosmos- nebulas, galaxies,stellar constelations et.c I really LOVE to watch pictures of space taken by Hubble Telescope.. There's somethin magical and majestic in it..
A few days ago I decided to wear a Lipsy dress with a charming galaxy print. &I don't care if it's a trend (especially for) indie/hipster wannabes ;)

piątek, 20 lipca 2012

Hypnose

Przekonałam się wreszcie do baskinki, ciekawa sprawa i ładnie podkreśla biodra. I plus za kolor;)


jacket,peplum top with studs-ZARA
jeans-Mango
wedges-Marc by Marc Jacobs

poniedziałek, 16 lipca 2012

Sopot Fashion Days&Photo mix

Miałam okazję być na jednym z pokazów tegorocznej edycji Sopockich dni mody. Na wybiegu swe kolekcje zaprezentował m.in Michal Starost,Gavel czy Warren Bardsley. Szczególnie zapadły mi w pamięć kreacje M.Starosta z kolekcji pt. Personal Sopot czy Gavla. Godny uwagi był również rewelacyjny występ Alec Sun Drae z dj'em Jamie Ruz'em. No i atmosfera panująca na terenie Zatoki Sztuki..Poniżej misz-masz z ostatnich dni.Jakość prezentowanych zdjęć wiem taka sobie,ale nie chciało mi się w trakcie spaceru, zabawiać się w 'sesje'i cykać focie pro-aparatem :P (którego i tak często unikam, przez to żem mało feszyn i wogóle ;<)

czwartek, 12 lipca 2012

Antichirst Superstar
tunic-ZARA
belt-Moschino
shorts-MOTO via Top Shop
boots-DeeZee
bag-New Look
jacket-Stradivarius

BRILLIANT videoclip

I absolutely ADORE Marilyn Manson music,personality and presence since 2002! His art definitely change my taste and point of view of many things..

poniedziałek, 9 lipca 2012

Open'er Festival

Festiwal i po festiwalu, 4dni zleciały jak z bicza trzasł. Niesamowita atmosfera,wyśmienita muzyka, m.in Justice,Bjork,New Order,Mars Volta czy The xx, dali porywające koncerty. Nietrudno było o zatracenie się w ferworze tanecznych szaleństw ;)Ogólnie rzecz biorąc było miło..pomimo (dnia ostatniego)ulewnego deszczu,burzy, upadku w błoto i odnowieniu przez to kontuzji stawu skokowego i jego więzadeł..(orteza i tramal welcome to!)Warto też wspomniec o innych atrakcjach typu strefa muzealna,kinowa,teatralna, (genialna sztuka Anioły w Ameryce..)Totem. Innymi słowy dla każdego coś miłego i nietuzinkowego,nadało smaczku i barw tym (jak dla mnie)smętnym i kulturalnie wtórnym okolicom..

Poniżej kilka zdjęć


i fotky jednego z outfitów,co by 'tradycji'tego słit blogaska stała się zadość;>

shorts-MOTO
top-Alexander McQueen via net-a-porter
headband,jewellery-H&M

PS:Have a nice week ;-)